Search
Close this search box.

Sprzątanie grobów Górczyn Poznań

Sprzątanie nagrobków jest czynnością, którą wykonuje się za każdym razem przed myciem pomnika lub całkowicie niezależnie na życzenie klienta zamawiającego usługę.

Za każdym razem konieczne jest usunięcie starych i zniszczonych zniczy, liście , gałęzi lub uschłych kwiatów. Dopiero na tak oczyszczoną nawierzchnię można zastosować środek myjący do powierzchni płyty. To samo dotyczy otoczenia grobu gdzie zawsze będą znajdować się nieczystości, które trzeba sprzątnąć. Wszystko zależy od lokalizacji pomnika. Jeśli nad nim rosną drzewa, to możemy się liczyć niestety z dużą ilością liści, szczególnie w sezonie jesiennym.

Sprzątanie grobów jest także usługą zarezerwowaną na okres od grudnia do marca, gdzie z uwagi na brak wody jest to jedyna opcja dostępna z pakietu „Opieki nad grobami”.

Cmentarz Górczyński w Poznaniu

Historia

Cmentarz Górczyński w Poznaniu znajduje się przy ul. Piotra Ściegiennego w dzielnicy Górczyn. Nekropolia została założona w 1910 roku na gruntach należących do parafii św. Marcina. Od 1913 roku znajduje się pod administracją parafii Matki Boskiej Bolesnej, która powstała wówczas. Głównym celem cmentarza było zaspokajanie potrzeb mieszkańców dzielnic Łazarz i Górczyn. Powierzchnia cmentarza wynosi 5,1 ha według niektórych źródeł, lub 8 ha według innych. Projektantem cmentarza był Bolesław Ziółkowski, a w 1914 roku zaprojektowana została modernistyczna kaplica o reminiscencjach neogotyckich przez Kazimierza Rucińskiego. Zakład S. Żuromskiego wykonał ażurową żeliwną bramę wejściową. Na terenie cmentarza można znaleźć bogate starodrzewie o zróżnicowanym składzie, w tym m.in. jodłę szlachetną, brzozę brodawkowatą oraz żywotnikowca japońskiego.

Usługi sprzątania grobów

Jednym z oferowanych na Cmentarzu Górczyńskim w Poznaniu usług jest sprzątanie grobów. Dla osób, które chcą zadbać o miejsca spoczynku swoich bliskich, zapewniamy profesjonalne usługi sprzątania i pielęgnacji grobów. Nasz doświadczony zespół dba o porządek na cmentarzu, usuwa chwasty, przycina rośliny oraz utrzymuje groby w czystości. Dzięki naszej pracy możesz mieć pewność, że miejsce pochówku Twoich najbliższych będzie zadbane i godne ich pamięci.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług sprzątania grobów na Cmentarzu Górczyńskim w Poznaniu i zapewniamy profesjonalizm oraz troskę o każdy detal.

Czyszczenie, Mycie, Sprzątanie Grobów || Opieka nad Grobem

Nasze zalety

Czas realizacji

Dopasuj pakiet do swoich potrzeb. Kompleksowe sprzątanie w podstawowym pakiecie zaczyna się już od 69zł.

Atrakcyjne ceny

Czas realizacji uzależniony jest od ilości zleceń. Staramy się dopasować termin do twoich oczekiwań. Jeśli będzie taka możliwość możemy to zrobić nawet dzisiaj!

Dodatkowe usługi

Oprócz sprzątanie oferujemy szereg innych usług jak odchwaszczanie, sadzenie czy montaż ławek

Zamów nasze usługi

Shopping Cart